Nagyon szeretek olvasni, és legtöbbször próbálok irodalmilag minőségi könyveket olvasni, de néha úgy érzem, a legjobban egy olyan könyv tud kikapcsolni, amiből elég néhány oldal olvasása és máris jobban érzem magam tőle. Ilyenkor olyan könyveket szoktam választani, amelyek a személyiségfejlesztő vagy egészséges életmód kategóriába sorolhatók. A „Mondj le róla és… nyerj!” című könyvet pont egy ilyen hosszú, pihenős hétvégén olvastam, és kikapcsolódásnak teljesen megfelelt. Nem mondanám azt, hogy a legmagasabb...
Tovább...
Könyvmoly
Hiszem azt, hogy mindannyiunk élete jobb lenne, ha napi szinten olvasnánk. Jobb emberekké válnánk tőle. Mert az olvasás élvezet, élmény, egy eszköz és egy lehetőség. Olvass többet rólam...
